5 неща, които не ми харесват при преминаването на животни: Нови хоризонти (и как да ги направим по-добри)

Не обичам да ме ужилват, но поне това е моя вина.

Малко повече от седмица в Animal Crossing: New Horizons, брат ми и аз сме споделили остров и досега се наслаждавам на моята игра. Изграждането на острова и постепенното разширяване на къщата ми в играта беше терапевтично, а моите ежедневни игри бяха подобни на сеансите за медитация. Независимо дали става дума за лов на риба или бъгове, който ми липсва от музея, изработване на нов предмет, който да украся острова, или на практика да се свържа с приятелите си, като посещавам техните острови чрез онлайн игра, имам много добри неща да кажа за най-новото издание на любимия ми симулатор за изплащане на дълг.

Колкото и да ми е приятно в играта, имам няколко проблема с потребителското изживяване на играта. Ето пет неща, които не ми харесват при Animal Crossing: New Horizons и как могат да бъдат поправени.

Издръжливост на инструмента

Защо не ми харесва това: След като се занимавах с разбиването на мечовете си в Breath of the Wild, никога не бих си помислил, че издръжливостта на оръжието ще присъства в Animal Crossing, но ето ни тук. Когато прилагателното преди първия ви набор инструменти е „Flimsy“, вероятно няма да се закачате върху тях твърде дълго.

Това се случва твърде често, за да ми хареса, но докато ловя риболов или ловувам за бъгове, моята въдица или мрежата ми ще се счупят след определено количество употреба и ще трябва да намеря друга работна маса, за да изработя още една. В моя случай трябва да пътувам до работния си стол до къщата или до пейката на брат ми на плажа. И двата случая се намират от южната страна на нашия остров, така че ако съм на друго място, това е пътуване, за да направя друга лейка или прашка.

Въпреки че играчите могат да спестят малко време, като запазят работната маса в инвентара си или поставят множество работни маси през целия остров, фактът, че за нашите инструменти изобщо трябва да преминем през този процес, е малко досаден.

Как да направите това по-добре: Честно казано, не виждам Nintendo да променя аспекта на издръжливостта на инструментите, но в Breath of the Wild играта ще ви каже дали вашето оръжие е на път да се счупи и ще мига червено, за да ви уведоми е на последните си крака.

Приемането на подобен механик, метър или индикатор за инструментите на Animal Crossing поне ще ме уведоми кога да започна да търся работна маса.

Невъзможност за изработка на няколко предмета наведнъж

Защо не ми харесва това: Придържайки се към проблеми, свързани с изработката, не можете да изработите повече от един и същ предмет. Едно от предметите, които най-много занаявам е риболовната стръв, която можете да направите от манила миди, които намерите и изкопаете на плажа на вашия остров. При еднократно ходене по пясъчните брегове на моя остров не е необичайно да намерите пет или повече от тези заровени съкровища, а всяка риболовна стръв изисква само една мида.

Нека игнорираме как точно превръщам тези миди в храна за риба.

Риболовната стръв ражда риба във всяко водно тяло, с което се сблъсквате, така че ако ловите за конкретна риба, държите много стръв, не е лоша идея. Когато обаче отивам да превърна тези миди в стръв, съм принуден да го правя една по една.

Въпреки че не е най-големият проблем, това е избор на дизайн, който прави процеса на изработка малко по-времеемък и досаден.

Как да подобрим това: Дайте ни възможност да изработим повече от един и същ предмет, ако имам достатъчно материали за това. Вариант да избера каква част от предмета да направя, ще опрости процеса на изработка и ще ме доближи с една стъпка до мечтата ми да притежавам десет еднакви мебели в къщата си.

Вторичните играчи на същия превключвател са ограничени

Защо не ми харесва това: New Horizons принуждава играчите на един и същи Switch да споделят остров и докато съм свободен да правя каквото си поискам, брат ми е принуден да напредва със същото темпо или по-бавно. Въпреки че това не е прекалено голям проблем в нашата игра, това може да създаде проблем за останалите второстепенни жители, които може би са вложили повече време в играта от първия играч, тъй като те не могат да разширят острова на своя собствен.

Освен това, не можете да изработите повечето от предметите на играта, докато не получите тяхната „Направи си рецепта“, а има и определени „Направи си“ рецепти, които вторичните играчи не получават. Малък спойлер, но в рамките на първата седмица Том Нук, ръководителят на острова, моли създателя на острова да намери три площи земя за трима пристигащи жители и включва няколко самостоятелни рецепти за изработка на предмети, които ще вървят заедно с тези нови къщи ,

Брат ми се опита да допринесе за тези нови резиденции, но ми казаха, че се грижа за него. Всеки, различен от първия играч, не получава тези рецепти и трябва да получи тази информация на случаен принцип, или пука балон, плуващ в небето с прашка, или разговаря с друг съселянин, който случайно прави този предмет.

Как да подобрим това: Този въпрос е малко по-нюансиран от първите два, но даването на възможност за споделяне на острова или създаване на личен остров за всеки акаунт може да облекчи това, тъй като всеки може да избере кой опит на острова иска. Animal Crossing може да заеме от Stardew Valley, което позволява на потребителите на една и съща конзола да имат отделни ферми, които биха могли да развият напълно самостоятелно.

Освен това, ако хората искат да споделят остров заедно, оставянето на вторични жители да се разшири и развие, ще премахне и някои от ограниченията, които имат в момента.

Що се отнася до DIY рецептите, позволяването на играчите от един и същи Switch да споделят рецепти може да разреши тази част от проблема, като в същото време също така ще попречи на прогресията да излезе прекалено. Животинският кръстосване по своята същност принуждава играчите да бъдат търпеливи, ако не се справят със системния часовник и пътуването във времето, а бавното събиране на рецепти и мебели е от съществено значение за този опит.

Невъзможни Cutscenes когато всеки онлайн играч въведе (или излезе) от вашия град

Защо не ми харесва това: Кой би си помислил, че Animal Crossing ще бъде заглавието на Nintendo с най-здравата система за съобщения на превключвателя? (Гледам теб, Smash, Mario Kart и Splatoon). В по-голямата си част съм впечатлен от това как Animal Crossing се справя с техните онлайн и практически свързването с други приятели и играчи, като посещават островите един на друг, е забавен начин да прекарате времето. New Horizons дори позволява на играчите да регулират какво могат да правят посетителите на своя остров, тъй като само взаимно приети най-добри приятели могат да използват лопатите и осите си на други острови, докато други посетители и потенциални тролове не са в състояние да отсекат дървета или да копаят никакви засадени цветя. Основният ми проблем с онлайн играта на New Horizons обаче е как се справя с приближаващите и изходящите играчи.

Всеки път, когато друг играч посети вашия остров, ще играе съкращение, показващо табло за пристигане с името, заглавието и името на входящия играч, преди да ги покаже, че излизат от портите на летището ви. Въпреки че това не е лошо, ако имате един, двама или трима души на посещение, New Horizons позволява до осем играчи да бъдат едновременно на един и същи остров. Ако имате пълно парти на острова си, ще видите седем пъти входния козел, ако не се сблъскате с проблеми и няма да можете да пропуснете нито един от тях. Същият този въпрос възниква, когато тези играчи напускат, тъй като друг невъзможност да ги покаже да влизат в портите на летището, за да се върнат на своя остров.

Как да направите това по-добре: Или дайте на играчите възможността да пропуснат или деактивират тези съкращения, или да ги вкарат в играта без съкращение. Макар че ми харесва да виждам как приятелите ми наричат ​​своя град или това, което са си титулували, като трябва да виждам всеки вход и изход може да отнеме много време.

Освен това Nintendo може да накара посетителите да се появят на вашия остров или просто да им покаже, че излизат от летището без изтеглена секция. Те биха могли да изтеглят от тяхна бойна игра ARMS, която може безпроблемно да мести играчите от главното меню, онлайн лобито и направо в мач без нито един кътцент.

Лобито може да не работи в Animal Crossing, но концепцията за това да вкарате играчите на островите на приятелите си възможно най-бързо и гладко, трябва да бъде целта на Nintendo тук.

Липса на облачна система за запазване (все пак)

Защо не ми харесва това: По-голямата част от Nintendo игрите на Switch ви позволяват да използвате облачни спестявания в случай, че нещо се случи с вашата система. Животното кръстосване е едно от малкото заглавия на първа страна, които не го правят. При условие, системата за записване в облак по подразбиране е базирана на профил по профил, така че моите спестявания в облака не са свързани с този на брат ми и тъй като островът може да бъде споделен между множество профили, има смисъл защо не е , но все още причинява безпокойство за всеки, притеснен от загуба на своите запазени данни.

Как да направите това по-добре: Докато в момента облачните спестявания за New Horizons не се поддържат, Nintendo обяви в своя Animal Crossing Direct на 20 февруари 2020 г., че след пускането на играта ще стартира облачна система за спестяване на животни.

Въпреки това, как спорадичният Nintendo пуска информация за своите игри, ние сме в тъмнината за това как работи облачното хранилище или какво включва, докато не се пусне. Да се ​​надяваме, че моят Switch задържа дотогава.