5 съвета как да стартирате бизнес онлайн

Стартирането на онлайн бизнес не е лесно решение. Ще отнеме известно време, за да разберете, че това е правилното решение за вас. Имах удоволствието да започна два онлайн бизнеса. Първият е бизнес, който работи от дома. Което изисква много набиране на персонал, защото ако никой не работи, рекрутерът не прави пари. Влязох в този бизнес без план, който не се препоръчва. Мисълта, планирането и обмислянето влизат в големи решения. Отварянето и управлението на онлайн бизнес е едно от тези големи решения. Имаше моменти, в които чувствах, че се отказвам. В мен имаше нещо, което ме притискаше да отворя коучинг бизнес, който ще ми даде повече удовлетворение и надежда. С треньорския бизнес знам, че ще има успех, тъй като виждам и вярвам, че ще се случи.

В управлението на два бизнеса допуснах някои грешки и научих много по пътя. Ще дам няколко съвета, които ще помогнат да се постави успешна основа и бизнес. В бизнеса ще има емоционални възходи и падения. С надежда и очакване тези емоции ще бъдат преодолени.

1. Ако не успеете да планирате, значи планирате да се провалите

Планирането е от съществено значение за успешния бизнес. Ако искате да бъдете официални, тогава направете бизнес план, но не е необходимо да имате официален бизнес план - но все пак ви трябва план. „Хората разглеждат бизнес плана като домашна работа, която не искат да правят, но планирането ми помага - какъвто и да е успехът ми“, казва Тим Бери, председател на Palo Alto Software, който произвежда софтуер за бизнес планиране и автор на The Plan-As -Тип-бизнес план.

Планирането е публикации в социалните медии, актуализации и седмично чекиране със себе си. Регистрирането на бизнеса във федералното и държавното правителство е от съществено значение. Също така, отворете банкова сметка за предвидени средства.

2. Притеснение за малките неща

Не е нужно да се притеснявате за неща, които не можете да контролирате, като къде да започнете, когато стартирате за първи път. Важното, което трябва да запомните, е да започнете. Като нов предприемач няма да знаете всичко. Отнема време да се извърви този път. Излезте и направете онова, което смятате за правилно, и направете необходимите корекции по пътя.

3. Да бъдеш експерт

В предприемаческия свят вие сте експерт въз основа на вашия опит. Което ви дава всичко необходимо за отговори в избраната от вас област. Това противоречи на всичко, което научихме от това да сме в корпоративната среда. Което ни казва, че трябва да имаме дипломи, сертификация и практически опит. Всъщност непрекъснатият растеж е необходим за разрастването на вашия бизнес. Ще продължите да се учите: Носете етикета „експерт“ така или иначе и се ангажирайте с постиженията си.

4. Страх

Трябва да управлявате емоциите си през цялото си предприемаческо пътуване. Не можете да бъдете победени от емоциите си, но по-скоро е наложително да управлявате как се чувствате и мислите. Ако не го направите, ще се откажете да живеете живота, който копнеете да живеете. Влагаме се в предприемачески начинания да се разрастваме до неограничен потенциал. Привличайте хора, които са на същата мисия като нас, за да имаме свободата, която желаем.

5. Управление на инвестициите

Работата с парите може да стане много трудна. Проследяването на всички разходи е необходимо за изпълнение на всички задължения. Много ще можете да правите стабилни инвестиции, знаейки, че ще има възвръщаемост - ако не сега, то скоро. Става трудна битка, но колкото повече вложиш, толкова повече ще излезеш. Постоянството е ключово във всичко, което правите; всички малки неща, които правите всеки ден и навън, ще ви изведат на следващото ниво.