5 съвета как да останете във форма.

Нека си го кажем. Животът може да бъде много опитен на моменти нали? Може да имате график, в който да работите на пълно работно време, евентуално и на непълно работно време, да имате деца, които да отглеждате, готвите или да се грижите за жена си, след това да си легнете, да си починете и да изплакнете и повторете на следващия ден.

Да не говорим дали сте в училище и вършите работа на свободна практика отстрани.

Повярвай ми ... вече знам как е. Графикът ми на моменти през годините стана много забързан на моменти. Така че вероятно се чудите „Е, ако си много натоварен на моменти в живота си, как все още намираш време да тренираш? "

Вижте, че това е нещата при мен ...

Обичам да тренирам.

И когато обичате да тренирате, ще поставите време да го направите. Без значение дали времето ви е много ограничено.

Трябва да поставите в ума си, че обичате и обичате да тренирате.

Когато направите това, всичко ще стане на мястото си. Това ще стане някой път, когато просто го направите, тъй като ще бъде второ естество за вас. Ще отнеме време. Но ако задържите този фокус и шофирате, можете да постигнете неща, които дори не сте мислили, че можете да направите. Затова вярвайте в себе си. Използвайте каквото и да имате време и го отделете, за да сте здрави.

Имаш едно тяло. Погрижи се за него.

И тъй като искам да ви помогна в пътуването си, за да живеете по-здравословен живот,

Ето 5 страхотни съвета, които да имате, за да можете да поддържате тялото си в най-добрата възможна форма.

One. Съвместимост.

Да си във форма не е просто нещо, което правиш тук-там. Това може да работи за някои хора, но вие винаги искате да продължите да правите време за упражнения. Дори ако е 3 до 4 дни в седмицата за 20 минути всеки ден, започнете бавно, но останете с курса. Може да изглежда, че нищо не помага в момента, но ако продължите да поддържате тази последователност с тренировките си, ще видите резултати. Просто му дайте време.

Рим не е построен за ден нали?

Две. Диета.

Това не означава, че трябва да се освободите от хладилника си от цялата нежелана храна. Или спрете да ядете всичко заедно.

Живеем само веднъж. Имайте си дни за мами. Но се научете да ядете по-здравословни храни като плодове и зеленчуци. И нарязани на сода. От личен опит го направих веднъж и свалих 20 килограма. Тялото ми стана по-тонизирано. И понеже избрах да започна да пия вода много повече. Което ме води до номер три.

Три. Вода.

Водата е едно от най-здравословните неща за пиене. Не е добре само за вас вътрешно, но и външно. Кожата ви изглежда по-добре, вашата не е подута и най-важното е, че оставате хидратирана. Когато спортувате, вие се потите много и губите вода от тялото си. Така че искате да сте сигурни, че ще вложите каквото и да загубите.

Поставете го така. Тялото ви е като кола. Ако не се грижите правилно за колата си, тя не работи добре, нали?

Моят въпрос точно. Затова пийте вода. И много от него.

Четири. Превключете съчетания.

Когато правите същата рутина след известно време, може да не видите толкова много печалби, колкото преди. Причината, поради която продължавате да правите едно и също нещо, тялото ви знае как да реагира на него. Така че, когато правите различни неща като един ден бягане и след това на следващия ден повдигате тежести и така нататък, тялото ви ще трябва да се научи да се адаптира. Превключете го. Правете различни неща. Насладете се на процеса. И се научи да го обичаш.

И номер 5. Фокус

В началото знам, че ще опитате с търпението си, когато се справите добре някои дни, а след това и някои, които не го правите. В зависимост от това дали искате да отслабнете или да наддадете на тегло, всичко е свързано с фокуса. Когато сте съсредоточени върху задачата, която ви е под ръка и не оставяте нещо или някой да ви пречи, вие ще останете ангажирани и ще я видите докрай. Разработката не се свежда само до промяна на физическия ви облик.

Става въпрос и за промяна на умствената ви перспектива.

Така че продължавайте да сте фокусирани.

И го вземайте по един ден.

Така че в заключение, това са 5 страхотни съвета, които чувствам, че всеки може да използва, за да остане всеотдаен да бъде във форма винаги.

Не го изпотявайте, ако паднете от вагона. Всички имаме своите дни. Просто стани.

Мачкайте се.

И да се върнем на вагона.

Вашето пътуване да живеете по-здравословен живот само започва ...

Благодаря за четенето.

Пази се.

Мир:)