6+ тайни, за които не трябва да знаете как да стигнете до първата страница на Google

Аз съм Pradip Nalwaya от GoBloggingZ.com и ще научите как да стигнете до първата страница на Google, за да можете да получите тонове безплатен органичен трафик.

93% от интернет дейностите започват с интернет търсачки като google и 33% вероятността да бъдат кликнати, което ще бъде само една уеб страница от Google, първоначално означаваща

ако може би не сте номер 1 или сте на първа страница, сте пропуснали потенциалния трафик.

По-изненадващият е фактът, че 75% от мъжете и жените няма да кликнат върху 2-рата страница на своето търсене.

Да се ​​намериш в Google не е огромна работа, колкото и да е ранг за тези идеални ключови думи.

Хубавото е: ако следвате тези мощни SEO съвети, класирането в търсенето с google ще бъде допустимо в първия списък.

Искате да класирате №1 в Google? Ще ви покажа в тази публикация точната SEO техника, която използвах за класиране в първия списък на Google.

Когато продължите да четете тази публикация до края, ще разберете и една малка тайна за това как можете да получите на първата страница на Google класиране незабавно, дори ако сте начинаещ.

Но ето една забележка!

Освен ако не следвате всеки SEO съвет, който споделям в тази публикация, няма да класирате Първата страница на Google.

Тъй като алгоритмите за класиране на Google функционират на повече от 200 критерия за класиране, така че познаването на всеки от тези SEO съвети ще увеличи шансовете ви за класиране №1 на Google

Преди да започнем, уверете се, че се абонирате за блога GoBloggingZ и потвърдете абонаментната поща, тъй като аз публикувам редовно всяка седмица и може да не искате да го пропуснете.

Оригинален източник: Как да стигнем до първата страница на Google