72 Часов генератор на доходите - Как да спечелим пари чрез експертен партньорски маркетинг.

Откриването на 72-часовия курс за генериране на доходи беше смяна на играта за мен като партньорски маркетинг, живеещ в Африка. Този курс ме научи на всичко, което трябваше да знам, за да правя пари онлайн.

Дълги години се борих с това как да печеля пари онлайн, изпробвах голям брой бизнес модели като дропшипинг, криптовалута, онлайн проучване и електронна търговия.

Откакто открих платформата за партньорски маркетинг на специалисти и 72-часовия курс за генериране на доходи от Тойн Омотосо, успях да изградя шестцифрен бизнес, който прави партньорски маркетинг в Нигерия.

Партньорският маркетинг просто препоръчва продукти и услуги, създадени от други. Когато купуват, печелите комисионна. В партньорския маркетинг режийните разходи са много ниски, не е нужно да се притеснявате как да доставяте поръчките, закупени от вашите клиенти, тъй като компанията за партньорски маркетинг се грижи за всичко това. Вашата работа е да популяризирате и печелите пари.

Можете да направите партньорски маркетинг в Нигерия, Африка или по света, стига да имате лаптоп, телефон, свързан с интернет.

Една от най-добрите платформи за партньорски маркетинг, които открих в Африка, е Expertnaire. Тя съхранява страхотен инвентар от висококачествени цифрови продукти, вариращи от Електронна търговия, правят пари онлайн, Запознанства и Връзки, Пътувания и др.

Можете да станете партньор на експерт, като се регистрирате тук. Като партньор на експерт, приходите ви се изплащат всеки петък безпроблемно.

Как да печелите с маркетинг партньорски маркетинг

1. Регистрирайте се с Експерт
  2. Изберете продукт, който ще рекламирате
  3. Изградете своята фуния за продажби
  4. Създайте рекламно копие
  5. Пускайте рекламите си в избрания от вас източник на трафик
  6. Банкови доходи на вашите филиали
  7. Повторете процеса

Това е пълният план за печелене на пари в Expertnaire или някоя партньорска маркетингова мрежа. 72-часовият генератор на доходи ви учи на всичко това подробно.

Направих подробен преглед на 72-часовия курс за генериране на доходи. Можете да гледате ревюто тук и също да получите безплатни бонуси за над 3000 долара, направени от софтуер, електронни книги и видео уроци. Можете да го проверите тук